Mistrzostwa Polski Mażoretek w hali „Azoty”

20.05.16
Mistrzostwa Polski Mażoretek w hali „Azoty”

Na trzy dni halę „Azoty” wzięły w swoje posiadanie wirtuozerki batonów i pom-pomów. Można je oglądać w najróżniejszych konfiguracjach i układach – od solówek po wieloosobowe formacje. Najlepsze z występujących zdobędą tu kwalifikacje na mistrzostwa świata.

Mażoretek ma dotrzeć do Kędzierzyna-Koźla ponad 1800. Wysportowane dziewczynki i dziewczęta (chłopcy w tym sporcie to prawdziwa rzadkość) pokażą ponad 600 choreografii.

Mistrzostwa organizuje Stowarzyszenie Mażoretek Tamburmajorek i Cheerleaderek Polskich w Opolu. Impreza tej rangi odbędzie się w Kędzierzynie-Koźlu już po raz trzeci. W 2015 roku miasto gościło też mistrzostwa Europy. Imprezę objęła honorowym patronatem prezydent miasta Sabina Nowosielska.

Do pobrania: 
AttachmentSize
PDF icon program_szczegolowy_mp_2016.pdf23.56 KB
Show settle the matter panel
Show Facebook panel
Show YouTube panel
Show Instagram panel