Biuletyn Informacji Publicznej Projekty dofinansowane

Kędzierzyn-Koźle w 50 sekund

02.09.25
Kędzierzyn-Koźle w 50 sekund

Masz pomysł, jak pokazać klimat miasta? Wystarczy telefon i odrobina kreatywności, by stworzyć krótki film, który uchwyci jego wyjątkowość. Może to być ujęcie ulubionego miejsca, rodzinna zabawa albo zupełnie inna historia. Ważne, aby opowieść zmieściła się w 50 sekundach.

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami lub opiekunami. Zadaniem uczestników jest przygotowanie krótkiego spotu, który pokaże Kędzierzyn-Koźle z ich własnej perspektywy. Każdy kadr może stać się opowieścią o mieście, jego pięknie, atmosferze i codziennym życiu. To świetna okazja, aby w rodzinnej atmosferze stworzyć coś twórczego i niepowtarzalnego.

Konkurs potrwa od 1 do 15 września 2025 roku. Organizuje go Publiczne Przedszkole nr 13 w ramach obchodów 50-lecia miasta. Na autorów najlepszych filmów czekają atrakcyjne nagrody. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie.

Do pobrania: 
AttachmentSize
PDF icon regulaminkonkursu50sekundna50latkk.pdf275.38 KB
Show settle the matter panel
Show Facebook panel
Show YouTube panel
Show Instagram panel