Biuletyn Informacji Publicznej Projekty dofinansowane

Spotkanie w sprawie projektu dla ul. Zbigniewa Wodeckiego

17.10.25
Spotkanie w sprawie projektu dla ul. Zbigniewa Wodeckiego

Przed nami kolejne spotkanie informacyjne w sprawie miejskich inwestycji. Tym razem do dyskusji zaproszeni są szczególnie mieszkańcy Kłodnicy. Podczas narady urzędnicy zaprezentują przygotowane koncepcje programowe dla ul. Zbigniewa Wodeckiego.

Dyskusja w tej sprawie odbędzie się 23 października (czwartek) o godzinie 16:30 w siedzibie Rady Osiedla Kłodnica przy ul. Kłodnickiej 38 a. Na otwartym spotkaniu omówiona zostanie koncepcja programowo-przestrzenna dotycząca wykonania dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach zadania budżetowego pn.: „PT i budowa ul. Wodeckiego”.

Z przygotowaną dokumentacją można zapoznać się już wcześniej. Dostępna ona jest w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem: https://bip.kedzierzynkozle.pl/artykul/1627/29013/koncepcja-budowy-ul-wodeckiego.

Show settle the matter panel
Show Facebook panel
Show YouTube panel
Show Instagram panel