Maluchy z Publicznego Przedszkola nr 15 „Pod Topolą” mają powód do radości. Otworzyły ogród, który od teraz będzie miejscem zabawy, nauki i aktywności na świeżym powietrzu.
Ten ważny dla placówki dzień zgromadził nie tylko dzieci i nauczycielki, ale także licznych gości. Wśród nich był zastępca prezydenta Tomasz Radłowski. Korzystając z pięknej pogody, uczestnicy wydarzenia spacerowali po nowo zagospodarowanej przestrzeni, podziwiając nowe zabawki i urządzenia.
Szczególnym punktem programu był występ artystyczny inspirowany „Akademią Pana Kleksa”.