Biuletyn Informacji Publicznej

Ciężka praca się opłaca

20.01.20

Aż 131 medali wywalczyli zawodnicy MMKS Kędzierzyn-Koźle podczas Otwartych Zimowych Mistrzostw Okręgu Opolskiego w pływaniu, które rozegrano na pływalni w Strzelcach Opolskich.

W dwudniowych zmaganiach wzięło udział 168 zawodniczek i zawodników z 16 klubów województw opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego, w tym  44 zawodników MMKS Kędzierzyn-Koźle. Nasi sportowcy walczyli nieprawdopodobnie ambitnie, co przełożyło się na znakomite wyniki. Zawody rozgrywano w 39 konkurencjach i 6 kategoriach wiekowych. Kędzierzynianie wywalczyli aż 131 medali i zdecydowanie wygrali klasyfikację medalową. Na szyjach zawodników zawisło 41 tytułów Mistrza Okręgu Opolskiego, 57 tytułów Wicemistrza oraz 33 razy tytuł II Wicemistrza.

Wszystkie wyniki i statystyki z Mistrzostw Okręgu w pływaniu znajdują się na stronie www.megatiming.pl w zakładce zawody okręgowe.