Stare krzesło przerobione na kwietnik, wygodne siedzisko zrobione z palet i zielone rośliny wyrastające prosto ze odmalowanych skrzynek na owoce. "Czysty Region" zachęca do stworzenia stref spotkań z bioróżnorodnością przy okazji dając drugie życie nieużywanym już przedmiotom.
Związek Międzygminny organizuje konkurs w ramach prospołecznego projektu edukacyjnego skierowanego do organizacji pozarządowych oraz jednostek publicznych. Liczy się pomysł, kreatywność i pasja do ogrodnictwa. Wystarczy wybrać odpowiednią lokalizację (spełniającą wymogi określone w regulaminie), wykonać zgodnie z ideą „upcyclingu” ekokwietnik oraz wypełnić zgłoszenie. Zwycięzcy wezmą udział w specjalnych warsztatach w ramach których we wskazanych przez nich miejscu powstanie strefa spotkań z bioróżnorodnością.
Szczegóły oraz wszystkie niezbędne formularze dostępne na stronie: https://www.czystyregion.pl/edukacja/prospoleczny-projekt-edukacyjny-strefy-spotkan-z-bioroznorodnoscia.html.
p | w | ś | c | p | s | n |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
2
|
3
|
Events of the day 4 Październik 2025 (sobota)
|
5
|
||
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16
|
17
|
18
|
19
|
20
|
Events of the day 21 Październik 2025 (wtorek)
|
22
|
23
|
Events of the day 24 Październik 2025 (piątek)
|
Events of the day 25 Październik 2025 (sobota)
|
Events of the day 26 Październik 2025 (niedziela)
|
Events of the day 27 Październik 2025 (poniedziałek)
|
28
|
29
|
30
|
31
|