Biuletyn Informacji Publicznej

  • Urząd Miasta
  • Urząd Miasta

Komisje problemowe

Skład Komisji Finansowo-Gospodarczej

  1. Dorota Zasłonka-  Przewodnicząca komisji
  2. Hubert Majnusz- Wiceprzewodniczący komisji
  3. Ewa Czubek
  4. Andrzej Kopacki
  5. Beata Łobodzińska
  6. Ryszard Masalski
  7. Dorota Mrówka
  8. Adam Oczoś
  9. Grażyna Radka
  10. Witold Rusak
  11. Tomasz Scheller
  12. Andrzej Kopeć

Skład Komisji Urbanistyki, Architektury i Środowiska Naturalnego

  1. Beata Łobodzińska - Przewodnicząca komisji,
  2. Adam Sadłowski – Wiceprzewodniczący komisji,
  3. Ewa Czubek  
  4. Halina Mińczuk
  5. Ewa Odulińska
  6. Grażyna Radka
  7. Dorota Zasłonka

Skład Komisji Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej

  1. Katarzyna Dysarz – Przewodnicząca komisji,
  2. Przemysław Pawlik - Wiceprzewodniczący komisji,
  3. Sylwia Artuna
  4. Agnieszka Książkiewicz
  5. Andrzej Kopacki
  6. Michał Nowak
  7. Elżbieta Setnicka

Skład Komisji Prawno-Administracyjnej

  1. Michał Nowak- Przewodniczący komisji,
  2. Ewa Czubek
  3. Tomasz Scheller - Wiceprzewodniczący komisji,
  4. Katarzyna Dysarz
  5. Andrzej Kopeć

Skład Komisji Zdrowia, Spraw Socjalnych i Rodziny

  1. Dorota Mrówka- Przewodnicząca komisji,
  2. Sylwia Artuna – Wiceprzewodnicząca komisji,
  3. Beata Łobodzińska
  4. Ewa Odulińska
  5. Grażyna Radka     

Skład Komisji Rewizyjnej  

  1. Ryszard Masalski - Przewodniczący komisji
  2. Grzegorz Mateja – Wiceprzewodniczący komisji
  3. Agnieszka Książkiewicz
  4. Michał Nowak
  5. Przemysław Pawlik
  6. Elżbieta Setnicka

Skład Komisji Strategii i Rozwoju

  1. Andrzej Kopacki - Przewodniczący komisji
  2. Elżbieta Setnicka - Wiceprzewodnicząca komisji
  3. Grażyna Radka
  4. Witold Rusak
  5. Adam Sadłowski

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Najbliższe wydarzenie

Brak nadchodzących wydarzeń

Brak nadchodzących wydarzeń

Pokaż panel załatw sprawę
Pokaż panel Facebook
Pokaż panel YouTube
Show Instagram panel