Seniorom z Kędzierzyna-Koźla niestraszne są ani dalekie marsze, ani wysokie temperatury. Po rozgrzewce pod Domem Kultury "Koźle" uzbrojeni w kijki ruszyli w stronę Dębowej, gdzie czekało ich wspólne biesiadowanie. Marsz "Walking Dębowa" odbył się dzięki inicjatywie Gminnego Centrum Seniora i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej zgłoszonej w ramach projektu "Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu".
Podczas marszu o długości około 5 km pod czujnym okiem przewodnika Zbigniewa Kubali, seniorzy mieli okazję cieszyć się pięknem przyrody. Po wyczerpującym, ale satysfakcjonującym spacerze uczestnicy mogli uraczyć się kiełbaskami z grilla oraz kaszanką z kapustą. Wspólne biesiadowanie przy ognisku prowadziła wokalistka Anna Jelinek tworząc przyjazną, muzyczną atmosferę.
Zadanie zrealizowane w ramach projektu „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego”. Projekt jest współfinansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 oraz w 15% z budżetu państwa.
| p | w | ś | c | p | s | n |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Events of the day 1 kwiecień 2026 (środa)
|
Events of the day 2 kwiecień 2026 (czwartek)
|
3
|
4
|
5
|
||
|
Events of the day 6 kwiecień 2026 (poniedziałek)
|
7
|
8
|
9
|
Events of the day 10 kwiecień 2026 (piątek)
|
11
|
12
|
|
13
|
14
|
15
|
16
|
17
|
Events of the day 18 kwiecień 2026 (sobota)
|
Events of the day 19 kwiecień 2026 (niedziela)
|
|
20
|
21
|
22
|
23
|
24
|
Events of the day 25 kwiecień 2026 (sobota)
|
26
|
|
27
|
28
|
29
|
30
|
