Kolejna akcja wymiany elektroodpadów na sadzonki i nasiona organizowana przez Związek Międzygminny „Czysty Region” już za nami. Wczoraj (29.07) na placu Rady Europy mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla mieli okazję za jednym zamachem pozbyć się starych sprzętów i wzbogacić swoje przydomowe ogródki o nowe roślinki. Z czego chętnie skorzystali.
Czerwcowy happening „Pokaż kulturę i dbaj o naturę” – był wyjątkową akcją proekologiczną, która cieszyła się tak wielkim zainteresowaniem, że postanowiono ją powtórzyć. Tym razem zamiast w Śródmieściu odbyła się ona w Koźlu, przed budynkiem urzędu miasta. Wszyscy chętni w zamian za swoje „elektrograty” mogli otrzymać sadzonki drzew lub nasiona rodzimej łąki kwietnej.
Akcja była wynikiem współpracy Związku Międzygminnego "Czysty Region" z Enviropol PL Sp. z o.o. oraz Organizacją Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego ASEKOL. Partnerami projektu są Gmina Kędzierzyn-Koźle oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu.
| p | w | ś | c | p | s | n |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
2
|
|||||
|
Events of the day 3 Sierpień 2026 (poniedziałek)
|
Events of the day 4 Sierpień 2026 (wtorek)
|
Events of the day 5 Sierpień 2026 (środa)
|
Events of the day 6 Sierpień 2026 (czwartek)
|
Events of the day 7 Sierpień 2026 (piątek)
|
8
|
9
|
|
Events of the day 10 Sierpień 2026 (poniedziałek)
|
Events of the day 11 Sierpień 2026 (wtorek)
|
Events of the day 12 Sierpień 2026 (środa)
|
Events of the day 13 Sierpień 2026 (czwartek)
|
Events of the day 14 Sierpień 2026 (piątek)
|
15
|
16
|
|
17
|
18
|
19
|
20
|
21
|
22
|
23
|
|
24
|
25
|
26
|
27
|
28
|
29
|
30
|
|
31
|
