Przed nami dni z bardzo wysokimi temperaturami
Miasto przygotowuje się na nadchodzącą falę upałów, ale najważniejsze pozostaje to, abyśmy zadbali o siebie nawzajem.
W Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie z udziałem prezydent Sabiny Nowosielskiej, jej zastępców...