Kolejne świetne występy zawodników Beninca UKS Feniks. Nasi reprezentanci wrócili z workiem pełnym medali z następnych zawodów. W Częstochowie sześciokrotnie stawali na podium, a w Zamościu dwukrotnie.
W województwie śląskim odbył się turniej „Częstochowa Cup”, gdzie do rywalizacji stanęło dziewięcioosobowa ekipa z Kędzierzyna-Koźla. Młodzi sportowcy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych. Dorobek naszych badmintonistów wygląda następująco:
Z kolei na Lubelszczyźnie doskonale zaprezentowała się Antonina Cybulska, która sięgnęła po złoto w grze podwójnej oraz po brąz indywidualnie.
Szkolenie zawodników w klubie Beninca UKS Feniks współfinansuje gmina Kędzierzyn-Koźle.
| p | w | ś | c | p | s | n |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
2
|
3
|
4
|
Events of the day 5 lipiec 2026 (niedziela)
|
||
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
Events of the day 12 lipiec 2026 (niedziela)
|
|
Events of the day 13 lipiec 2026 (poniedziałek)
|
Events of the day 14 lipiec 2026 (wtorek)
|
Events of the day 15 lipiec 2026 (środa)
|
Events of the day 16 lipiec 2026 (czwartek)
|
Events of the day 17 lipiec 2026 (piątek)
|
18
|
Events of the day 19 lipiec 2026 (niedziela)
|
|
Events of the day 20 lipiec 2026 (poniedziałek)
|
Events of the day 21 lipiec 2026 (wtorek)
|
Events of the day 22 lipiec 2026 (środa)
|
Events of the day 23 lipiec 2026 (czwartek)
|
Events of the day 24 lipiec 2026 (piątek)
|
25
|
Events of the day 26 lipiec 2026 (niedziela)
|
|
27
|
28
|
29
|
30
|
31
|
