Amatorzy wyszli na korty. Na obiekcie przy ul. Grabskiego rozegrano drugą z pięciu rund Mistrzostw Miasta Amatorów w Tenisie Ziemnym. W zawodach pod honorowym patronatem prezydent Sabiny Nowosielskiej bierze udział kilkunastu sportowców.
Zwycięzcą majowego turnieju w kategorii 44 lat i młodsi został Tomasz Antosiak, natomiast w kategorii 45 lat i starsi zwyciężył Tomasz Królewicz. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji następne zmagania zaplanował w połowie czerwca.
| p | w | ś | c | p | s | n |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
2
|
3
|
4
|
|||
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16
|
Events of the day 17 Październik 2026 (sobota)
|
Events of the day 18 Październik 2026 (niedziela)
|
|
19
|
20
|
21
|
22
|
23
|
Events of the day 24 Październik 2026 (sobota)
|
25
|
|
26
|
27
|
28
|
29
|
30
|
31
|
