W Kędzierzynie-Koźlu powstanie druga minitężnia solankowa. Instalacja stanie na Pogorzelcu, w sąsiedztwie Domu Dziennego Pobytu nr 5. O budowę wnioskowali sami mieszkańcy, wybierając ten pomysł w ramach budżetu obywatelskiego.
W ten sposób strefa sportowo-rekreacyjna przy ulicy Kościuszki powiększy się kolejny raz. W poprzednich latach mieszkańcy głosowali na projekt budowy placu zabaw i urządzeń do ćwiczeń na świeżym powietrzu.
Właśnie nastąpiło przekazanie placu budowy pod minitężnię, podobną do tej na Osiedlu Piastów. Wykonawcą zadania jest firma Gabart z Izbicka, która na przeprowadzenie prac ma czas do końca roku. Instalacja będzie również objęta monitoringiem.
| p | w | ś | c | p | s | n |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
2
|
3
|
4
|
|||
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16
|
Events of the day 17 Październik 2026 (sobota)
|
Events of the day 18 Październik 2026 (niedziela)
|
|
19
|
20
|
21
|
22
|
23
|
Events of the day 24 Październik 2026 (sobota)
|
25
|
|
26
|
27
|
28
|
29
|
30
|
31
|
