Biuletyn Informacji Publicznej Projekty dofinansowane

Kaloryfery już grzeją w Kędzierzynie-Koźlu

26.09.25
Kaloryfery już grzeją w Kędzierzynie-Koźlu

Jesień coraz wyraźniej daje o sobie znać, a chłodniejsze poranki i wieczory przypominają o rozpoczętym właśnie sezonie grzewczym. Od 23 września MZEC uruchomił dostawy ciepła dla mieszkańców miasta.

Kaloryfery w wielu budynkach już zaczynają grzać, a w najbliższych dniach ciepło dotrze do kolejnych obiektów. Tradycyjnie już, uruchomienie ogrzewania nastąpiło po wniosku największego odbiorcy w mieście, czyli RSM „Chemik”.

Sezon grzewczy potrwa do wiosny przyszłego roku.

Kalendarz wydarzeń - Dzieje się!

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Events of the day 20 Wrzesień 2026 (niedziela)
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pokaż panel załatw sprawę
Pokaż panel Facebook
Pokaż panel YouTube
Show Instagram panel