Dom Dziennego Pobytu nr 5 w Kędzierzynie-Koźlu obchodzi jubileusz 20-lecia istnienia. Placówka od dwóch dekad jest ważnym ośrodkiem dla seniorów z Pogorzelca. To w tym miejscu realizują swoje pasje, integrują się i korzystają ze wsparcia specjalistów.
Tą ważną dla nich rocznicę świętowali wspólnie z prezydent Sabiną Nowosielską. Z tej okazji nie mogło zabraknąć życzeń i gratulacji oraz specjalnego programu artystycznego przygotowanego przez uczestników DDP „Nasz Dom”. Autorski występ pokazał, że seniorzy nieustannie są "na fali".
Placówka stanowi wspólnotę seniorów i osób niepełnosprawnych. Zapewnia obiady oraz daje możliwość skorzystania z bezpłatnych zajęć m.in. z rękodzieła, warsztatów ruchowych, profilaktyki zdrowotnej oraz szerokiej oferty kulturalnej.
| p | w | ś | c | p | s | n |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
2
|
3
|
4
|
|||
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16
|
Events of the day 17 Październik 2026 (sobota)
|
Events of the day 18 Październik 2026 (niedziela)
|
|
19
|
20
|
21
|
22
|
23
|
Events of the day 24 Październik 2026 (sobota)
|
25
|
|
26
|
27
|
28
|
29
|
30
|
31
|
