Biuletyn Informacji Publicznej Projekty dofinansowane

Na cmentarz przyjedź autobusem

31.10.18
Na cmentarz przyjedź autobusem

1 listopada będzie jak zwykle dużym wyzwaniem dla kierowców. Zachęcamy do skorzystania zwłaszcza tego dnia z komunikacji miejskiej.

Przypominamy, że przy miejskich cmentarzach na Kuźniczce i w Koźlu tradycyjnie obowiązuje ruch jednokierunkowy. Po zjeździe z ul. Grunwaldzkiej w al. Spokojną, ul. Gajową wracamy na ul. Grunwaldzką w pobliżu kapliczki. W Koźlu jest drobna zmiana – spod starszej części cmentarza można wyjechać ul. Cmentarną jak dotąd, ale spod nowszej części cmentarza dalszy ruch odbywa się drogą wewnętrzną, częścią ul. Raciborskiej. W ten sposób kierowcy będą wracać na główną drogę dojazdową przy wiadukcie obwodnicy.

Przypominamy, że na miejskie cmentarze przez cały tydzień kursują autobusy dodatkowych linii MZK: http://mzkkk.pl/0,313,aktualnosci.html?fbclid=IwAR0xV8thS6Pki2zp29jAcwx-Emaiv9_MOHlypdmXWvxnVwr-fSN4BOj4BRU

Kalendarz wydarzeń - Dzieje się!

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Pokaż panel załatw sprawę
Pokaż panel Facebook
Pokaż panel YouTube
Show Instagram panel